توکانچی

آیا خرید فالوور در رشد پیج ما تاثیر دارد؟

آیا خرید فالوور در رشد پیج ما تاثیر دارد؟

امروزه با گسترش کسب و کار های انلاین و همچنین گسترش استفاده از شبکه اجتماعی نظیر اینستاگرام رقابت در این فضا برای به دست آوردن سود های سرشار در جریان است.لذا تمام کاربران و فروشگاه ها در صدد هستند تا مقداری از این سود را نسیب خود کنند.اما ایا کسب این سود با خرید فالوور امکان پذیر است؟


آیا خرید فالوور برای آنلاین شاپ ها مناسب هست؟


انلاین شاپ ها با ارائه کالا و خدمات در بستر شبکه های مجازی داری اهمییت زیادی در کسب و کار های اینترنتی می باشند به طوری که مجموع درآمد انلاین شاپ های کوچک در بستر اینستاگرام برابر و یا حتی بیشتر از مجموعه های بزرگی همچون دیجی کالا و بانی مد و دیگر فروشگاه های اینترنتی می باشد لذا به جهت افزایش سود انلاین شاپ خود با پیج خود را توسعه دهیم


آیا توسعه پیج با خرید فالوور ممکن است؟

همه ما قبل از ورود به پیج کاری در ایسنتاگرام ابتدا به میزان فالوور های پیج توجه می کنیم. لذا هر چه فالوور پیج بالاتر باشد می تواند تاثیر به سزایی در جلب اعتماد اولیه مشتری نقش ایفا کند.البته زیادی روی در تعداد فالوور فیک اصلا مناسب پیج نیست و اگر شما تعداد بالایی فالوور فیک (که ویو و سین استوری و لایک نمی زنن)داشته باشید .می تواند عامل صلب اعتماد مشتری هایی که قصد خرید از شما را داشتند بشود.

چه مقدار فالوور فیک برای پیج کاری مناسب است؟

شما باید دو هدف را به صورت مستمر و باهم پیش ببرید، تا پیج کاری شما رشدی بی نظیر داشته باشد.؛ یکی از اهداف تولید محتوای مناسب و همسان با زمینه کاری پیج شما و دیگری تهیه فالوور به صورت قطره ای می باشد.

شما از اولین روز کاری خود اقدام به تولید محتوای مناسب بکنید.سپس از سرویس های فروش فالوور مثل فالوورچی در قدم اول 1 یا 2 هزار فالوور خریداری کنید .و مجددا اقدام به تولید محتوای جذاب در زمینه کاری خود کنید. تا در کنار افزایش فالوور فیک مخاطب واقعی هم جذب کنید.در گام دوم اگر تعداد فالوور های واقعی شما به 200 عدد رسید. مجددا اقدام به خرید 5 هزار فالوور بکنید و همچنان تولید محتوا را ادامه دهید.در صورتی که تعداد فالوور های واقعی شما به 1000 عدد رسید پیج خود را به بالای 10 کا ببرید. تا به هدف اصلی خود یعنی جلب مشتری برسید.

آیا فالوور های فیک رشد منفی در پیج دارند؟

جواب این گزینه هم بله هست هم خیر. چون فالوور های فیک ریزش دارند( البته شما می توانید فالوور با جبران ریزش را از فالوورچی تهیه کنید.) در صورتی که شما محتوای مناسب تولید نکنید اقدام به جذب کاربر واقعی نمی کنید. و در نتیجه ریزش فالوور های شما با فالوور های واقعی جبران نمی شود و این فاکتوری مهم برای تنزل پیج شماست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *